Domy modułowe

Domy modułowe zyskują w Polsce coraz większą popularność. Krótki czas budowy, wykorzystanie innowacyjnych technologii, brak konieczności posiadania pozwolenia na budowę, niskie koszty i trwałość to tylko niektóre z głównych cech przemawiających na ich korzyść. To przyszłościowe rozwiązanie, które z roku na rok odnotowuje tendencję wzrostową. Nasz zespół Doradców z firmy DOMeX nieruchomości będącej dystrybutorem domów modułowych, chętnie odpowie na Państwa pytania i przygotuje ofertę.

Domy modułowe zbudowane są z gotowych już części, które stanowią większe elementy budynku. W odróżnieniu od tradycyjnie stawianych domów nie buduje się ich cegła po cegle, tylko montuje gotowe stropy, ściany i pozostałe części wytworzone w fabryce. Od dawna są one budowane m.in. w USA i krajach skandynawskich. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i prefabrykacji domy modułowe przestały być postrzegane jako tzw. „kontenery” służące za domy letniskowe. Obecnie coraz częściej pełnią rolę energooszczędnych i ekologicznych całorocznych domów mieszkalnych.

Zalety domów modułowych

  1. Oszczędność czasu - domy modułowe w zależności od metrażu mogą być zbudowane w przeciągu od kilku dni do maksymalnie kilku miesięcy. Nie mamy również potrzeby sprzątania terenu po budowie.
  2. Niższe koszty - są tańszą alternatywą niż domy budowane tradycyjnie. Dodatkowo nie mamy konieczności zatrudniania inspektora nadzoru budowy.
  3. Brak zależności od pory roku - w odróżnieniu od budowy domów w sposób tradycyjny nie jesteśmy uzależnieni od pogody.
  4. Możliwość przeniesienia w inne miejsce - niektóre z domów modułowych mogą być w szybki sposób złożone i przewiezione w dowolne miejsce.

Nasza firma DOMeX Nieruchomości jako dystrybutor gwarantuje Państwu:

  • indywidualne podejście - projekt domu modułowego dostosowywany jest do Państwa potrzeb (zarówno materiał elewacji, jak i kolorystykę),
  • krótki czas realizacji,
  • wysoka jakość wykonania - domy modułowe wykonane są z wysokiej klasy materiałów.