Masz pytania?
Zadzwoń na infolinię
 (32) 750 84 67

O Nas

Biuro nieruchomości DOMeX od 2008 roku zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz doradztwem związanym z inwestycją sprzedaży, kupna lub najmu. Obszar naszego działania to okolice Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Podbeskidzia.

NASZ ZESPÓŁ:

Naszą pracę charakteryzują:

Profesjonalizm – nasi pracownicy to profesjonaliści w każdym calu. Kładziemy nacisk na ciągłe podnoszenie kwalifikacji,

Kompleksowość – w jednym miejscu załatwicie Państwo najbardziej potrzebne sprawy na każdym etapie transakcji,

Bezpieczeństwo – gwarantujemy odpowiedzialne podejście do powierzanych nam transakcji,

Pełne zadowolenie Klienta – każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Przykładamy uwagę do sprawnego i skutecznego podejścia do każdego zadania, aby nasze działania były zgodne z Państwa oczekiwaniami.

 

Nasi najlepsi doradcy:

SABINA BUCZYŃSKA:

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na specjalności gospodarowanie nieruchomościami i studiów podyplomowych z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Rzetelny i godny zaufania pracownik związany z naszym biurem od 9 lat, ma za sobą dziesiątki skutecznie przeprowadzonych transakcji. Od ponad 3 lat skutecznie doradza także klientom w kwestiach związanych z zaciągnięciem najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.

Miłośniczka pięknych wnętrz, chętnie zdradzi tajniki Home Stagingu czyli tego jak przygotować mieszkanie do sprzedaży aby spodobało się ono potencjalnemu nabywcy.

Praca to dla niej nie tylko zawód ale także wielka pasja, uparcie dąży do celu i potrafi rozwiązać problemy nawet przy najbardziej skomplikowanych transakcjach.

Jej charakter najlepiej obrazuje powiedzenie „gdzie diabeł nie może tam babę pośle”.

 

ADAM ADAMIK:

Z wykształcenia magister nauk politycznych, z zamiłowania pasjonat rynku nieruchomości. Wyznaje zasadę, że im trudniej tym lepiej - tym samym największą przyjemność sprawiają mu transakcje sprzedaży domów i działek, często z trudną sytuacją prawną.

Konkretny i zdecydowany w działaniu, szybko znajdzie pomysł na skuteczną sprzedaż twojej nieruchomości. Cieszy się dużą sympatią wśród naszych klientów, jego przyjazne uosobienie pomaga mu w nawiązywaniu z nimi owocnych relacji.

Pracuje w naszym zespole już ponad 8 lat, przez ten czas zebrał ogromne doświadczenie, które teraz procentuje profesjonalną współpracą z klientem.