O Nas

Posiadasz nieruchomość do sprzedaży? Chcesz kupić lub wynająć mieszkanie/dom minimalizując wszelkie ryzyko transakcji? Cenisz sobie czas i pieniądze? Zapraszamy do współpracy!

Od 2008 roku zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Skutecznie doradzamy w transakcjach związanych z inwestycją zakupu, sprzedaży oraz najmu.

Nasze Biuro Nieruchomości cechuje się innowacyjnym podejściem i wsparciem Klientów przy kupnie, sprzedaży i najmu nieruchomości na terenie woj. śląskiego. Stworzyliśmy firmę z myślą o osobach, które chcą szybko, bezpiecznie i sprawnie sprzedać swoją nieruchomość! Obszar naszego działania to okolice Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Podbeskidzia.


Powodów, dla których warto z nami współpracować jest wiele, pozwól, że wymienimy sześć:

 • Oszczędność czasu - jeśli nie masz czasu i ochoty na załatwianie formalności i umawianie spotkań z potencjalnymi klientami, możesz zlecić to naszym pracownikom.
 • Atrakcyjna oferta - pomożemy ustalić najlepszą cenę Twojej nieruchomości.
 • Weryfikujemy stan prawny - pośrednicząc w sprzedaży weryfikujemy stan prawny danej nieruchomości.
 • Dopełnimy wszelkich formalności - posiadamy niezbędną wiedzę na temat obowiązujących przepisów potrzebnych do sfinalizowania transakcji.
 • Pomagamy w uzyskaniu niezbędnej dokumentacji - przygotowujemy indywidualne umowy cywilno-prawne dotyczące kupna/sprzedaży lub najmu/wynajmu. Bierzemy także udział w negocjacjach cen i warunków sprzedaży/kupna/najmu.
 • Doradztwo i wsparcie - gwarantujemy profesjonalną pomoc w każdym momencie współpracy. Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie podczas całego procesu sprzedaży/zakupu/najmu nieruchomości.

 

Poznajmy się

GRZEGORZ PLUTA

Mam na imię Grzegorz, już od ponad 14 lat zajmuję się nieruchomościami. Domy, mieszkania, grunty to nie tylko codzienność w mojej pracy, ale i jeden z głównych punktów moich zainteresowań.

Jeśli chodzi o moje przygotowanie zawodowe, to jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej Chorzowie na kierunku Ekonomia ze specjalności: gospodarka nieruchomościami a także Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalnością (a jakże by inaczej :) gospodarka nieruchomościami. Posiadam państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 20174.

Bogatą wiedzę teoretyczną zdobytą na uczelniach wyższych oraz moją pasję i zainteresowanie praktycznymi aspektami dotyczącymi nieruchomości postanowiłem przekuć w biznes i dlatego w 2008 roku założyłem biuro nieruchomości DOMeX w Wodzisławiu Śląskim, które przez te kilkanaście lat skuteczniej działalności wyrobiło sobie opinię rzetelnego partnera. Dziś zatrudniam kilku pozytywnie zakręconych na punkcie nieruchomości pracowników, którzy podzielają moją pasję i dysponują szeroką wiedzą. Każdy klient, który korzysta z naszych usług, otrzyma fachową pomoc, niezależnie od tego czy chce kupić lub sprzedać nieruchomość. Nasze biuro nie jest biernym pośrednikiem między obydwiema stronami transakcji, lecz czynnie uczestniczy w całym procesie zakupu lub zbycia nieruchomości, włącznie z poradnictwem prawnym w tym zakresie (np. co zrobić, by zwiększyć wartość gruntu czy kwestie związane ze zwiększeniem atrakcyjności inwestycyjnej nieruchomości). Takie kompleksowe podeście owocuje wieloma zadowolonymi klientami, a z naszej strony satysfakcją z dobrze wykonanej „roboty”. Jako że jestem osobą, którą rozpiera energia i w której drzemie niewyczerpana siła, spełniam się zawodowo w kilku innych projektach związanych tematycznie z nieruchomościami.

Oprócz pasji zawodowej moje życie wypełnia rodzina. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem, a od kilku lat mieszkam w okolicach Ustronia. Staram się zawsze znaleźć czas dla moich bliskich oraz na sport: w wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, biegam po górach, a zimą jeżdżę na nartach. I jest jeszcze jedna rzecz, bez której życie nie miało by smaczku: to podróże, dzięki którym poznaję i odkrywam nowe miejsca w naszym pięknym i często niedocenionym pod względem turystycznym kraju, a także za granicą. 


SABINA BUCZYŃSKA:

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego o specjalizacji gospodarowanie nieruchomościami oraz studiów podyplomowych z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

 • Sabina jest rzetelną i godną zaufania specjalistką związana z DOMeX od 9 lat.
 • Ma za sobą dziesiątki skutecznie przeprowadzonych transakcji.
 • Od ponad 3 lat skutecznie doradza Klientom w kwestiach związanych z wybraniem najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości.
 • Praca to dla niej nie tylko zawód ale także wielka pasja! Uparcie dąży do celu i potrafi rozwiązać problemy nawet przy najbardziej skomplikowanych transakcjach.
 • Miłośniczka pięknych wnętrz, chętnie zdradzi tajniki Home Stagingu czyli tego jak przygotować mieszkanie do sprzedaży aby spodobało się ono potencjalnemu nabywcy.
 • Jej charakter najlepiej obrazuje powiedzenie „gdzie diabeł nie może tam babę pośle” :) 

MONIKA REK-DYLICH

Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego o specjalizacji gospodarka miejska i regionalna.

Parę słów o mnie...
„jestem osobą uśmiechniętą, pogodną, która zawsze chętnie służy pomocą innym,może dlatego tak dobrze czuję się branży nieruchomości, gdzie pomagam spełniać marzenia o własnym „M” dziesiątkom Klientów już od 13 lat, jestem ambitna- nawet trudne transakcje nie są mi obce, jestem odpowiedzialna – zawsze spotkania z Klientami traktuje jako priorytet, zawsze o czasie i punktualnie, często wykorzystuję w swojej pracy kreatywne narzędzia sprzedażowe, to ze mną można omówić wszelkie szczegóły „Dni Otwartych”, zawsze jestem otwarta na nowości z branży sprzedażowej. Prywatnie jestem pasjonatką industrialnych budynków i wnętrz, szczególnie bliskie są mi procesy rewitalizacyjne tkanki miejskiej, jestem dumną mamą dwójki dzieci, czasami można spotkać mnie na basenie oraz na ścieżkach rowerowych Naszego regionu, kocham wypady w ciekawe miejsca, w wolnej chwili realizuję się w kuchni i słodkich wypiekach. Moje motto „ tam spełniają się Twoje marzenia, gdzie kończy się moja praca”.

 

Zapraszamy do współpracy!