FOUR

Dom w cenie mieszkania 70 mkw parter + poddasze

MTB FOUR to dwukondygnacyjny dom, o łącznej powierzchni 70 m2. Jest powiewem świeżości na rynku domów modułowych. Powierzchnia na parterze pozwala na zagospodarowanie miejsca na przestronny, oszklony salon z funkcjonalnym aneksem kuchennym oraz komfortową łazienkę. Wyjście na ogród umożliwiają duże drzwi balkonowe, znajdujące się w salonie. Piętro domu pozwala na wydzielenie dwóch lub nawet trzech pokoi sypialnianych oraz przestronnej łazienki z wanną i prysznicem. Główna sypialnia posiada niespotykany urok, dzięki dużym przeszkleniom znajdującym się na całej ścianie. Górę dodatkowo oświetlają dwa okna dachowe. Model ten cieszy się ogromną popularnością, ze względu na połączenie jego funkcjonalności wraz z eleganckim stylem. Jako opcje dodatkową oferujemy pergolę, która da cień w słonecznie dni i wrażenie estetycznej całości. Model dostępny także w białej wersji kolorystycznej.

Cena podstawowa zawiera wszystkie materiały, do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym. Oznacza to, że oferta obejmuje konstrukcję domu wraz z panelami ściennymi oraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi (piany, wkręty, membrany), okna, drzwi, a także kompletną elewację, pokrycie dachowe z rynnami i rurami spustowymi. Wizualizacje przedstawiają ja wygląda gotowy dom po złożeniu z zewnątrz. Aranżacja wnętrza jest jedynie propozycją i inspiracją dla przyszłego klienta.
Konstrukcja domu opiera się markowym drewnie , certyfikowanym C24 – drewno skandynawskie, które nie wymaga impregnacji (wilgotność 18%). Ocieplenie 15 cm – EPS 80. Parametr U 0,23

Wymiary domu:
Szerokość 4,92
Długość 6,94
Wysokość 5,40
Kąt dachu: 18 stopni

Wysokość do belki kalenicowej na piętrze to ponad 230 cm. Wysokość na parterze – 250 cm jest idealna i nie przytłacza, jak w przypadku wysokość 220 cm

Możesz zamówić dom w podstawowej wersji i wybudować go samemu na swojej działce, ale także możesz zlecić nam wybudowanie domu, wykończenie domu pod klucz, wybudowanie fundamentu, znalezienie działki czy też załatwienie spraw urzędowych związanych z budową domu.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.
 

Cena od 126.500 zł (netto)
 

Wstecz