Doradztwo kredytowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasi doświadczeni doradcy pomogą także w sfinansowaniu wymarzonej nieruchomości lub pozyskaniu środków na przeprowadzenie jej remontu. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie produkty oferujemy. Dzięki naszemu 10-letniemu doświadczeniu w doradztwie kredytowym oraz współpracy z wiodącymi bankami na rynku dopasujemy odpowiednią ofertę tak aby zaoferować Ci kredyt na jak najkorzystniejszych warunkach. Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania i przygotujemy ofertę na miarę twoich potrzeb.

 

Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny mieszkaniowy to najpopularniejszy produkt, który pomoże ci sfinansować zakup domu. W jego ramach możesz zrealizować jeden lub kilka z poniższych celów:
- zakup działki budowlanej, siedliska lub gotowego domu czy mieszkania
- budowę lub dokończenie budowy domu
- wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego
- przekształcenie prawa lokatorskiego w prawo własności
- wykończenie, remont, przebudowę mieszkania lub domu, a także adaptację pomieszczeń na cele mieszkalne
Ponadto w ramach kredytu hipotecznego możesz refinansować inny lub skonsolidować kilka kredytów, uzyskując niższe oprocentowanie, a co za tym idzie obniżając miesięczną ratę swojego zobowiązania. Nasi eksperci pomogą ci dobrać najlepszy produkt dopasowany do twoich potrzeb.

 

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy może być przeznaczony na dowolny cel, zarówno remont lub wykończenie mieszkania, jak i zakup sprzętu, czy konsolidację innych zobowiązań. Przedstawimy ci najkorzystniejszą ofertę dostępną na rynku i pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności.

 

Produkty dla firm

Pomagamy przedsiębiorcom w prowadzeniu, rozwijaniu i finansowaniu ich biznesów. Oferujemy produkty banków, spółek leasingowych, firm faktoringowych oraz instytucji finansowych. Nasi doświadczeni eksperci finansowi pomogą ci dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb twojej firmy.

 

Ubezpieczenia

Pośredniczymy w sprzedaży polis ubezpieczeniowych, które są niezbędne między innymi do uzyskania kredytu. Z nami wygodnie ubezpieczysz nieruchomość, posag lub firmę. Ponadto oferujemy ubezpieczenia dla przedsiębiorców, komunikacyjne, NNW, zdrowotne oraz turystyczne. Zachęcamy do kontaktu, w celu sprawnego przygotowania polisy ubezpieczeniowej.