Wycena nieruchomości

WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Wartość domu lub mieszkania jest zależna od wielu różnych czynników, które są związane z ogromną dynamiką rynku. Na potrzeby zakupu, sprzedaży lub inwestycji dokonujemy dla naszych Klientów rzetelnej wyceny nieruchomości.

Na czym polega wycena nieruchomości?

Wycena nieruchomości przez DOMeX polega na oszacowaniu jej aktualnej wartości rynkowej, kwoty, jaką w danym dniu wyceny mogą Państwo uzyskać (lub zapłacić) za wskazaną nieruchomość w transakcji kupna lub sprzedaży. Pod uwagę bierzemy m.in.: lokalizację i otoczenie, przeznaczenie, stan prawny i techniczny nieruchomości, pochodzenie (rynek pierwotny czy wtórny). Pamiętaj, że istnieje kilka sprawdzonych sposobów na podniesienie wartości Twojej nieruchomości. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci je zaplanować i wdrożyć.

DOMeX - wycena nieruchomości

Zespół naszych Doradców może przygotować dla Państwa rzetelną opinie o wartości nieruchomości. Jest to opinia polegająca na wskazaniu przedziału cenowego danej nieruchomości. Możemy ją uzupełnić o elementy, które podniosą jej wartość.
Pamiętaj, że brak przygotowanej wyceny nieruchomości sporządzonej przez profesjonalnego Doradcę może przyczynić się m.in. do:
- znacznej straty finansowej spowodowanej sprzedażą Twojej nieruchomości za zbyt niską cenę,
- wydłużenia czasu sprzedaży nieruchomości spowodowanego jej zawyżoną ceną.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami. Firma DOMeX posiada ponad 14-letnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami. Dzięki nam zminimalizujesz wszelkie ryzyko transakcji.