SIX

Dom w cenie mieszkania 88 mkw parter + poddasze,

MTB SIX o powierzchni 88 m2 to przestronny i nowoczesny dom, który zdecydowanie wpasowuje się w dzisiejsze standardy. Dzięki swojej przestronności oraz innowacyjności spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przestronny, oszklony salon z aneksem kuchennym pozwala na wydzielenie strefy relaksu. Dobrze rozplanowany układ pomieszczeń umożliwia zagospodarowanie wiatrołapu z dużą, zabudowaną szafą. Na parterze znajdzie się miejsce również na dodatkową sypialnię oraz łazienkę. Piętro domu zostało podzielone na dwie sypialnie oraz wszechstronną łazienkę. Dom wyróżnia się na tle innych modeli z powodu elewacji z blachy na rąbek, połączonej z deską elewacyjną ułożoną w jodełkę. Otrzymujemy zatem wielofunkcyjny dom o ponadczasowym wyglądzie oraz najwyższej jakości.

Cena podstawowa zawiera wszystkie materiały, do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym. Oznacza to, że oferta obejmuje konstrukcję domu wraz z panelami ściennymi oraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi (piany, wkręty, membrany), okna, drzwi, a także kompletną elewację, pokrycie dachowe z rynnami i rurami spustowymi. Wizualizacje przedstawiają ja wygląda gotowy dom po złożeniu z zewnątrz. Aranżacja wnętrza jest jedynie propozycją i inspiracją dla przyszłego klienta.
Konstrukcja domu opiera się markowym drewnie , certyfikowanym C24 – drewno skandynawskie, które nie wymaga impregnacji (wilgotność 18%). Ocieplenie 15 cm – EPS 80. Parametr U 0,23

Wymiary domu:
Szerokość 4,92m
Długość 10 m
Wysokość 5,40m
Kąt dachu: 18 stopni

Wysokość do belki kalenicowej na piętrze to ponad 230 cm. Wysokość na parterze – 250 cm jest idealna i nie przytłacza, jak w przypadku wysokość 220 cm

Możesz zamówić dom w podstawowej wersji i wybudować go samemu na swojej działce, ale także możesz zlecić nam wybudowanie domu, wykończenie domu pod klucz, wybudowanie fundamentu, znalezienie działki czy też załatwienie spraw urzędowych związanych z budową domu.
Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Cena od 172.000 zł (netto)
 

Wstecz