SIX PLUS

Dom w cenie mieszkania 123 mkw parter + poddasze + garaż,

MTB SIX PLUS to dwukondygnacyjny dom z garażem o łącznej powierzchni 123 m2. Prawdopodobnie jednen z największych domów modułowych na rynku. Bez problemu pomieści całą rodzinę. Jest on rozszerzeniem modelu MTB SIX. Wyposażony dodatkowo o garaż z automatyczną bramą garażową. Dom rewolucjonizuje rynek domów modułowych, oraz robi duże wrażenie swoim wyglądem. Przemyślane rozplanowanie pomieszczeń, pozwala na uzyskanie nawet 4 sypialni oraz dwóch łazienek. Przeszklony salon z aneksem kuchennym i widokiem na ogród sprawi, że każdy wieczór stanie się w nim niezapomniany. Górę poza przeszkloną ścianą doświetlają także 4 okna dachowe. Elewacja domu wykonana została z najwyższej jakości blachy w kolorze antracyt. To nowoczesny dom, budzący duże zainteresowanie na rynku.

Cena podstawowa zawiera wszystkie materiały, do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym. Oznacza to, że oferta obejmuje konstrukcję domu wraz z panelami ściennymi oraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi (piany, wkręty, membrany), okna, drzwi, a także kompletną elewację, pokrycie dachowe z rynnami i rurami spustowymi. Wizualizacje przedstawiają ja wygląda gotowy dom po złożeniu z zewnątrz. Aranżacja wnętrza jest jedynie propozycją i inspiracją dla przyszłego klienta.
Konstrukcja domu opiera się markowym drewnie , certyfikowanym C24 – drewno skandynawskie, które nie wymaga impregnacji (wilgotność 18%). Ocieplenie 15 cm – EPS 80. Parametr U 0,23

Wymiary domu:
Szerokość 4,92m
Długość 10 m
Wysokość 5,40m
Kąt dachu: 18 stopni

Wysokość do belki kalenicowej na piętrze to ponad 230 cm. Wysokość na parterze – 250 cm jest idealna i nie przytłacza, jak w przypadku wysokość 220 cm

Możesz zamówić dom w podstawowej wersji i wybudować go samemu na swojej działce, ale także możesz zlecić nam wybudowanie domu, wykończenie domu pod klucz, wybudowanie fundamentu, znalezienie działki czy też załatwienie spraw urzędowych związanych z budową domu.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.


Cena od 287.000 zł (netto)
 

Wstecz