ONE

Dom w cenie mieszkania 35 mkw + antresola

 

Model One to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Jest to dom o powierzchni zabudowy 35 m2. Duże okno tarasowe sprawia, że cały salon jest wypełniony światłem słonecznym, a jego usytuowanie pozwala na wygodne wyjście na ogród. W domu znajduje się antresola, która może zostać zagospodarowana na sypialnię. Pozwoli to oddzielić strefę dzienną od nocnej, bez konieczności dokładania dodatkowych metrów kwadratowych. Stylowe zadaszenie tarasu jest opcją dodatkową, które pozwala nie tylko na uzyskanie odrobiny cienia w słoneczne dni, ale także dodaje uroku i atrakcyjności. ONE jest modelem ponadczasowym i zawsze wpasowującym się w klimat otoczenia. Pozwala nam na wielofunkcyjność na stosunkowo niewielkiej przestrzeni.

Cena podstawowa zawiera wszystkie materiały, do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym. Oznacza to, że oferta obejmuje konstrukcję domu wraz z panelami ściennymi oraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi (piany, wkręty, membrany), okna, drzwi, a także kompletną elewację, pokrycie dachowe z rynnami i rurami spustowymi. Wizualizacje przedstawiają ja wygląda gotowy dom po złożeniu z zewnątrz. Aranżacja wnętrza jest jedynie propozycją i inspiracją dla przyszłego klienta.

Konstrukcja domu opiera się markowym drewnie , certyfikowanym C24 – drewno skandynawskie, które nie wymaga impregnacji (wilgotność 18%). Ocieplenie 15 cm – EPS 80. Parametr U 0,23

Wymiary domu:
Szerokość 4,94
Długość 6,91
Wysokość 4,92
Kąt dachu: 18 stopni

 

Możesz zamówić dom w podstawowej wersji i wybudować go samemu na swojej działce, ale także możesz zlecić nam wybudowanie domu, wykończenie domu pod klucz, wybudowanie fundamentu, znalezienie działki czy też załatwienie spraw urzędowych związanych z budową domu.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

CENA od 94.000 zł (brutto)

Wstecz