Szybka sprzedaż

SZYBKA SPRZEDAŻ


Sprzedaż lub zakup nieruchomości najczęściej są procesami czasochłonnymi, trwającymi nawet kilkanaście miesięcy. Czasami jednak są sytuacje, kiedy zależy nam na szybkiej sprzedaży nieruchomości. Wtedy z pomocą przychodzimy my - DOMeX Nieruchomości.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem posiadamy szeroką bazę kontaktów i współpracujemy z inwestorami, którzy są w stanie podjąć decyzję o zakupie nieruchomości już w 24h. Pośredniczymy w szybkiej sprzedaży wszystkich nieruchomości - zarówno tych „z problemami”, zadłużonych, jak i wymagających remontu. Nasza firma działa błyskawicznie w sytuacji gdy Klient pilnie potrzebuje gotówki.

 

Szybka sprzedaż nieruchomości z firmą DOMeX Nieruchomości odbywa się:

  • sprawnie - zaufaj nam, a zaskoczymy cię szybkością działania i efektu. Jeśli zależy ci na czasie i pilonie potrzebujesz gotówki ze sprzedaży nieruchomości - skontaktuj się z nami.
  • skutecznie - potwierdza to grono zadowolonych Klientów. Przechodzimy od razu do kompleksowego działania, uruchamiamy nasze kontakty do inwestorów, w razie potrzeby organizujemy Dni Otwarte, ustalamy najlepszą cenę Twojej nieruchomości.
  • z zyskiem - po naszej stronie są negocjacje ceny i dopełnienie formalności. Tobie pozostawiamy oczekiwanie na wpływ ustalonej ceny z przeprowadzonej transakcji.

Jeśli podjęli Państwo decyzję o szybkiej sprzedaży nieruchomości to zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.