SEVEN

Dom jednorodzinny z poddaszem 120 mkw

MTB SEVEN to jeden z naszych największych modeli, o łącznej powierzchni aż 120 m2. Jego najbardziej charakterystyczną cechą są duże przeszklenia, zajmujące niemal całą ścianę szczytową. Cały dom wzorowany jest bardzo popularnym wyglądem stodoły. Duże drzwi tarasowe, będące wyjściem na ogród skrywają przestronny salon z aneksem kuchennym.
Układ pomieszczeń pozwala na wygospodarowanie 4 sypialni oraz dwóch łazienek. Największa, przeszklona sypialnia na piętrze nadaje niesamowitego klimatu temu domu. Przestronna łazienka z możliwością zamontowania wanny i prysznica, oraz mniejsza na dole. To wszystko co można uzyskać kupując wybrany model. Niestandardowy design domu pozwala na urządzenie go w każdym stylu. Elewacja wykonana z najwyższej jakości blachy.

Cena podstawowa zawiera wszystkie materiały, do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym. Oznacza to, że oferta obejmuje konstrukcję domu wraz z panelami ściennymi oraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi (piany, wkręty, membrany), okna, drzwi, a także kompletną elewację, pokrycie dachowe z rynnami i rurami spustowymi. Wizualizacje przedstawiają ja wygląda gotowy dom po złożeniu z zewnątrz. Aranżacja wnętrza jest jedynie propozycją i inspiracją dla przyszłego klienta.
Konstrukcja domu opiera się markowym drewnie , certyfikowanym C24 – drewno skandynawskie, które nie wymaga impregnacji (wilgotność 18%). Ocieplenie 15 cm – EPS 80. Parametr U 0,23

Wymiary domu:
Szerokość 6,30m
Długość 10,80 m
Wysokość 7,13m
Kąt dachu: 45 stopni

Wysokość do belki kalenicowej na piętrze to ponad 395 cm. Wysokość na parterze – 250 cm jest idealna i nie przytłacza, jak w przypadku wysokość 220 cm

Możesz zamówić dom w podstawowej wersji i wybudować go samemu na swojej działce, ale także możesz zlecić nam wybudowanie domu, wykończenie domu pod klucz, wybudowanie fundamentu, znalezienie działki czy też załatwienie spraw urzędowych związanych z budową domu.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.


Cena od 249.000 zł (netto)
 

Wstecz