3 pokoje
50.00 m²
7 000,00 zł/m2
DMX2-DS-3542

350 000 zł

Dom na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty DMX2-DS-3542
Powierzchnia 50,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 250 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 4
Rodzaj domu wolnostojący
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki zagospodarowana
Stan budynku do zamieszkania
Umeblowanie umeblowane
Tarasy taras duży
Pomieszczenia
Liczba łazienek 2
Liczba WC 2
Kamil Sikora

Kamil Sikora

Doradca ds nieruchomości

Napisz wiadomość 54 Ofert

Opis nieruchomości

Połowa domu w stylu góralskim w Istebnej | 350 000 zł

Na sprzedaż wyjątkowa połowa domu w stylu góralskim, położona w malowniczej Dolinie Olzy w Istebnej – miejscu, które zachwyca ciszą, bliskością natury i prawdziwym beskidzkim klimatem. To idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania, jak i pod inwestycję z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy.

Oferowana część nieruchomości ma około 50 m² powierzchni i znajduje się w budynku wybudowanym w 2014 roku, wykonanym w technologii drewnianej z bardzo dobrą izolacją termiczną.

Najważniejsze informacje:

• powierzchnia: ok. 50 m²
• rok budowy: 2014
• konstrukcja drewniana
• ściany ocieplone 25 cm wełny
• dach ocieplony 60 cm wełny
• ogrzewanie elektryczne – piece dynamicznego rozładowania
• ogrzewanie podłogowe w łazience i wiatrołapie

Układ pomieszczeń:

✔ salon z aneksem kuchennym
✔ dwie sypialnie
✔ łazienka
✔ przedpokój
 

Wnętrza utrzymane są w ciepłym, góralskim klimacie – około 80% ścian wykończono naturalnym drewnem, a pozostałe powierzchnie wykonano z karton-gipsu wykończonego glinką wenecką.