Ogłoszenia

Rybnik

Dom na sprzedaż
Cena 94000 zł
Powierzchnia 35 m2
Nr oferty DS-10268-D

Lokalizacja

Miasto Rybnik
Powiat Rybnik

Informacje

Cena 94000
Dojazd asfalt

Działka

Dom

Rodzaj budynku wolnostojący
Materiał budowlany Drewno
Pokrycie dachu blacha
Podpiwniczenie nie
Rok budowy budynku 2022
Elewacja blacha
Liczba kondygnacji 1
Powierzchnia użytkowa 35 m2
Powierzchnia całkowita 35 m2
Liczba pokoi 1
Okna PCV - nowe
Instalacje wymienione
Stan budynku do wykończenia
Ogrzewanie własne elektryczne

Opis

Prezentujemy Państwu ofertę domków modułowych!

Domy modułowe zyskują w Polsce coraz większą popularność. Krótki czas budowy, wykorzystanie innowacyjnych technologii, brak konieczności posiadania pozwolenia na budowę, niskie koszty i trwałość to tylko niektóre z głównych cech przemawiających na ich korzyść. 

Model One to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Jest to dom o powierzchni zabudowy 35 m2. Duże okno tarasowe sprawia, że cały salon jest wypełniony światłem słonecznym, a jego usytuowanie pozwala na wygodne wyjście na ogród. W domu znajduje się antresola, która może zostać zagospodarowana na sypialnię. Pozwoli to oddzielić strefę dzienną od nocnej, bez konieczności dokładania dodatkowych metrów kwadratowych. Stylowe zadaszenie tarasu jest opcją dodatkową, które pozwala nie tylko na uzyskanie odrobiny cienia w słoneczne dni, ale także dodaje uroku i atrakcyjności. ONE jest modelem ponadczasowym i zawsze wpasowującym się w klimat otoczenia. Pozwala nam na wielofunkcyjność na stosunkowo niewielkiej przestrzeni.

Cena podstawowa zawiera wszystkie materiały, do postawienia domu w stanie surowym zamkniętym. Oznacza to, że oferta obejmuje konstrukcję domu wraz z panelami ściennymi oraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami montażowymi (piany, wkręty, membrany), okna, drzwi, a także kompletną elewację, pokrycie dachowe z rynnami i rurami spustowymi. Wizualizacje przedstawiają ja wygląda gotowy dom po złożeniu z zewnątrz. Aranżacja wnętrza jest jedynie propozycją i inspiracją dla przyszłego klienta.

Konstrukcja domu opiera się markowym drewnie , certyfikowanym C24 – drewno skandynawskie, które nie wymaga impregnacji (wilgotność 18%). Ocieplenie 15 cm – EPS 80. Parametr U 0,23

Wymiary domu:
Szerokość 4,94
Długość 6,91
Wysokość 4,92
Kąt dachu: 18 stopni

Możesz zamówić dom w podstawowej wersji i wybudować go samemu na swojej działce, ale także możesz zlecić nam wybudowanie domu, wykończenie domu pod klucz, wybudowanie fundamentu, znalezienie działki czy też załatwienie spraw urzędowych związanych z budową domu.

Cena podstawowa domku 94 000 zł (brutto).

Dom dodatkowo można wyposażyć w:

- instalację elektryczną, hydrauliczną
- izolację termiczną
- wentylację mechaniczną z czujnikiem
- klimatyzację z funkcją ogrzewania
- schody

W naszej ofercie posiadamy inne modele domów modułowych!

Podana oferta dotyczy samego domku, bez działki!

Zapraszam do zapoznania się na stronie https://www.dom-ex.pl/domy-modulowe.html

Agent prowadzący: Agata Zdrzałek tel.: 533 344 004


Agent prowadzący

Imię i nazwisko Agata Zdrzałek
E-mail agata.zdrzalek@dom-ex.pl
Telefon 533 344 004

Zdjęcia