Masz pytania?
Zadzwoń na infolinię
 (32) 750 84 67

Ogłoszenia

Rybnik

Mieszkanie na sprzedaż
Cena 395451 zł
Powierzchnia 63 m2
Nr oferty MS-10144-D

Lokalizacja

Miasto Rybnik
Powiat rybnicki

Informacje

Cena 395451
Okolica plac zabaw

Budynek

Piętro 1
Liczba pięter 2
Rok budowy budynku 2022

Mieszkanie

Liczba pokoi 3
Powierzchnia użytkowa 63 m2
Okna PCV - nowe
Drzwi wejściowe Antywłamaniowe
Instalacje wymienione
Ogrzewanie własne gazowe - junkers
Materiał budowlany Beton
Winda Nie
Media gaz, prąd, ciepła woda miejska

Opis

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży Apartamentów z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnym czerpaniu korzyści z lokalizacji bliskiej Śródmieściu.

Osiedle Cztery Mosty składa się z dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych A i B (apartamenty w budynku A zostały sprzedane). Do dyspozycji klientów jest budynek B składający się z 8 apartamentów jedno-, dwu- lub trzypokojowych o metrażu od 31,15 m2 do 70,94 m2. Do każdego apartamentu przynależy schowek (o powierzchni ok. 3,5 m2) znajdujący się na parterze.

Przy osiedlu znajduje się 21 miejsc parkingowych, w tym 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Mieszkania na parterze będą posiadały dodatkowo oddzielne ogrody, gdzie każdy klient będzie mógł stworzyć własną strefę wypoczynku. Natomiast przestronne tarasy w każdym z mieszkań na wyższych kondygnacjach pozwolą cieszyć się poranną kawą na świeżym powietrzu.

Apartamenty oferowane są w stanie deweloperskim, który w standardzie obejmuje między innymi stolarkę okienną PCV wraz z roletami zewnętrznymi,ogrzewanie podłogowe, drzwi wejściowe do apartamentu antywłamaniowe i ściany wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami wykonane z Porotherm AKU (zapewniają najwyższy komfort akustyczny wnętrz).Części wspólne natomiast zostaną kompleksowo wykończone poprzez zastosowanie materiałów o podwyższonej odporności na zużycie.

Zespół profesjonalnych projektantów i ogrodników zadba o otoczenie inwestycji. Dla komfortu klientów powstaną stylowe miejsca do wypoczynku, a dla najmłodszych plac zabaw. Wszystko to zanurzone w przyjemnej zieleni i otoczone oświetlonymi ścieżkami.

Podana cena ofertowa dla Apartamentu o powierzchni 62,77m2.

Zapraszam na prezentacje

Agent prowadzący: Agata Papok tel. 533 344 004


Agent prowadzący

Imię i nazwisko Agata Papok
E-mail agata.papok@dom-ex.pl
Telefon 533 344 004

Zdjęcia