Masz pytania?
Zadzwoń na infolinię

(32) 750 84 67

Wyszukaj ofertę

Oferta

Oferta numer DS-8381

Sprzedaż, Dom dodaj do notesu + pobierz PDF
Miasto: Turza Śląska
Dzielnica:
Powiat: wodzisławski
Cena: 999 000 zł
Powierzchnia użytkowa: 200 m2
Powierzchnia całkowita: 340 m2
Powierzchnia działki: 1 152 m2
Cena za m2: 2938 zł
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Liczba pięter: 1
Liczba pokoi: 4
Stan wykończenia: do zamieszkania
Rok budowy: 2018
Ogrzewanie: Eko-groszek
Ogrodzenie: TAK
Dojazd: utwardzany
Pomieszczenia dodatkowe: balkon, piwnica, komórka, garaż
Media: prąd, kanalizacja, woda
Opis:

 

Oferta sprzedaży nowego domu, o nieszablonowej architekturze.

200 m2 powierzchni użytkowej domu zostało zaprojektowane z myślą, o jak najlepsze wykorzystanie tej przestrzeni i zapewnieniu mieszkańcom wygody i komfortu w jego codziennym użytkowaniu. Częścią dominująca jest niezwykle przestronny salon z centralnie wkomponowanym kominkiem. Eleganckim dopełnieniem są liczne przeszklenia.  W salonie zastosowano przesuwne skrzydła tarasowe, które umożliwią bardzo szerokie otwarcie i optyczne powiększenie wnętrza. Atutem jest wyjątkowo duży taras, częściowo zadaszony, będący idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu. Może pełnić rolę letniego salonu. Na nieznacznym podwyższeniu znajduje się pozostała część domu. Tuż przy salonie jest kuchnia wraz z jadalnią, Dalej jest korytarz prowadzący do strefy nocnej. Zlokalizowano przy nim dwa pokoje dziecięce/dla gości oraz ogólnodostępną łazienkę z kabiną prysznicową. Strefa nocna jest wyraźnie wyodrębniona i zapewnia mieszkańców prywatność. Znajduje się tutaj sypialnia, z ciekawie zaprojektowaną ścianką wewnętrzną, a tuż obok mieści się spora garderoba. Tą część domu uzupełnia prywatna łazienka, z wanną.

Bryła domu jest w części podpiwniczona. Znajdziemy tutaj dwustanowiskowy garaż z automatyczną bramą wjazdową, dwie kotłownie - jedna aktualnie funkcjonująca z nowoczesnym piecem na eko-groszek, druga z przygotowaną całą instalacją pod piec gazowy (istnieje możliwość podłączenia się do gazociągu). Dalej mieszczą się dwa pokoje, zaprojektowane pod urządzenie domowej sali kinowej oraz siłowni. Całość piwnicy uzupełnia pralnia oraz dodatkowa łazienka. Garaż i wszystkie pomieszczenia piwniczno-gospodarcze są wykafelkowane.

Ogród w całości ogrodzony oraz urządzony. Liczne nasadzenia choinek i krzewów ozdobnych tworzą ładnie komponującą się całość. Z tarasu oraz ogrodu rozpościera się piękny widok. Najbliższa okolica to luźna niska zabudowa oraz wiele terenów zielonych.

Budowa domu została oparta o najwyższe standardy oraz wykorzystanie materiałów najwyższej jakości. Wnętrze domu jest prawie kompletnie wykończone. Na uwagę zasługują bardzo niskie koszty utrzymania domu, ściany zewnętrzne są docieplone styropianem o grubości 20 cm, natomiast od góry chroni podwójne ocieplenie - stropu oraz dachu. Nie sposób tutaj wymienić wszystkich atutów, dlatego zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.

 

Kontakt: Adam Adamik, tel. 788-248-218

Cena 999 000 zł lub miesięcznie: 3 182 zł* (kontakt do doradcy)
Agent prowadzący:
Imię i nazwisko: Adam Adamik
Telefon: 788 248 218
Adres e-mail: adam.adamik@dom-ex.pl
Wyślij zapytanie:
Zdjęcia:
Film wideo:
NULL
Zamieszczone na naszej stronie oferty nieruchomości mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty
w rozumieniu prawa handlowego.
Nr licencji: 20147
* rata kredytu jest wartością orientacyjną przy oprocentowaniu w wysokości 4% i wkładu własnego w wysokości 20%. Jeżeli chcesz poznać dokładna wysokość raty skontaktuj się z doradcą.