Masz pytania?
Zadzwoń na infolinię

(32) 750 84 67

Wyszukaj ofertę

Oferta

Oferta numer DS-8313

Sprzedaż, Dom dodaj do notesu + pobierz PDF
Miasto: Wodzisław Śląski
Dzielnica: centrum
Powiat: wodzisławski
Cena: 469 000 zł
Powierzchnia użytkowa: 220 m2
Powierzchnia całkowita: 220 m2
Powierzchnia działki: 1 250 m2
Cena za m2: 2132 zł
Rodzaj zabudowy: wolnostojący
Liczba pięter: 2
Liczba pokoi: 7
Stan wykończenia: do wykończenia
Rok budowy: NULL
Ogrzewanie: własne dla budynku
Ogrodzenie: TAK
Dojazd: asfaltowy
Pomieszczenia dodatkowe: komórka, garaż
Media: gaz, prąd, kanalizacja, woda
Opis:

Tylko w naszym biurze!

Chcecie mieszkać razem, ale jednak osobno? Ta oferta jest właśnie dla was!

Dom o powierzchni 220 m2 z dwoma niezależnymi mieszkaniami jako idealna kompozycja domu dwurodzinnego. Układ pomieszczeń: mieszkanie na parterze składa się z otwartej część dzienna z salonem, kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, łazienka oraz pralnia. Mieszkanie na piętrze to analogiczna część dzienna z salonem, kuchnią i jadalnią, a do tego trzy sypialnie, w tym dwie z własnymi prywatnymi łazienkami oraz trzecia ogólna łazienka.

Budynek cechuje wysoki standard użytych materiałów oraz funkcjonalny projekt. Kilka szczegółów technicznych: okna 3-szybkow firmy Schuco, ściany ocieplone styropianem 23 cm, dach kryty membraną Sika oraz ocieplony styrodurem. Instalacja elektryczna oraz wod-kan są niezależne dla obu mieszkań i kompletnie gotowe. Ogrzewanie w całym budynku zastosowano podłogowe, również jest całe wykonane (bez źródła ciepła). tynki wewnętrzne wykonane. Do zrobienia zostało - wykonanie wylewki oraz wykończenie płytkami/panelami, montaż drzwi oraz parapetów wewnętrznych oraz biały montaż. 

Na uwagę zasługuje również bliskie otoczenie domu. Od frontu murowane ogrodzenie, częściowo okazałą cegłą klinkierową rustika. Tuż przy drodze dwustanowiskowy garaż z automatyczną bramą segmentową, obejście wokół domu oraz taras wybrukowane, a wzrok przykuwają estetyczne nasadzenia i ładnie wykonany ogród przed domem. Za domem jest trochę terenu do zagospodarowania, a widok rozpościera się na tereny zielone.

Ogromny atut tego domu to również jego położenie. Zaledwie 2 km od ścisłego centrum Wodzisławia, przy mało ruchliwej bocznej drodze - gwarantuje to spokojną okolicę i szybki dostęp do centrum.

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą.

 

Kontakt: Adam Adamik, tel. 788-248-218

Cena 469 000 zł lub miesięcznie: 1 494 zł* (kontakt do doradcy)
Agent prowadzący:
Imię i nazwisko: Adam Adamik
Telefon: 788 248 218
Adres e-mail: adam.adamik@dom-ex.pl
Wyślij zapytanie:
Zdjęcia:
Zamieszczone na naszej stronie oferty nieruchomości mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty
w rozumieniu prawa handlowego.
Nr licencji: 20147
* rata kredytu jest wartością orientacyjną przy oprocentowaniu w wysokości 4% i wkładu własnego w wysokości 20%. Jeżeli chcesz poznać dokładna wysokość raty skontaktuj się z doradcą.