Masz pytania?
Zadzwoń na infolinię

(32) 750 84 67

Wyszukaj ofertę

Chcę kupić

Chcę
Kupić

zobacz więcej »
hcę sprzedać

Chcę
Sprzedać

zobacz więcej »

Chcę sprzedać

Dlaczego warto sprzedawać nieruchomość z nami?

Masz mieszkanie, dom, działkę lub inną nieruchomość do sprzedania? Dzięki nam przekonasz się jak wygląda nowoczesne pośrednictwo. Wykorzystaj naszą wiedzę o rynku i metodach promocji i sprzedaży ofert i sprzedaj korzystnie swoją nieruchomość dzięki pomocy doradców spod znaku DOMeX. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Kilka tysięcy klientów

W naszej bazie znajduje się kilka tysięcy klientów poszukujących różnych nieruchomości. Może wśród nich jest osoba, która kupi Twoją nieruchomość?!

Szeroka reklama w internecie

Reklamujemy Twoją nieruchomość na ok. 40 portalach internetowych m.in. Gratka, Domiporta, Allegro, Otodom, a także na wielu regionalnych serwisach internetowych.

Inne formy reklamy

Na Twoje życzenie przy Twojej nieruchomości stanie zewnętrzna reklama informująca o sprzedaży. Ogłoszenia w prasie uzupełnią kampanię reklamową sprzedawanej nieruchomości.

Najlepsi doradcy

Twoja nieruchomość zostaje powierzona w "ręce" najlepszych specjalistów, którzy wiedzą jak dobrze zaprezentować i sprzedać Twoją nieruchomość.

Szeroki zakres działania

Działamy obecnie na terenie całego województwa śląskiego, a szczególnie w jego południowej części od Gliwic, aż po okolice Żywca.