Masz pytania?
Zadzwoń na infolinię

(32) 750 84 67

Wyszukaj ofertę

Chcę kupić

Chcę
Kupić

zobacz więcej »
hcę sprzedać

Chcę
Sprzedać

zobacz więcej »

Blog, porady

Dlaczego warto wybrać biuro nieruchomości DOM-ex?

Odpowiedź na powyższe pytanie można pozytywnie uargumentować co najmniej na kilka sposobów. Wymieńmy najważniejsze z nich, świadczące o tym, że DOM-ex to biuro nieruchomości z Wodzisławia Śląskiego, któremu zaufało setki klientów.

 

Na lokalnym rynku nieruchomości biuro nieruchomości DOM-ex działa od 2008 roku. Od samego początku działalności zajmujemy się skutecznym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami m.in. z takich miast, jak Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz, Żory czy Bielsko Biała. Doradzamy naszym klientom, jak sprzedać, kupić czy nająć nieruchomości.

 

Korzyści ze sprzedaży z pomocą DOM-exu

 

Decydując się na współpracę z naszym biurem nieruchomości w zakresie sprzedaży, otrzymujesz kilka konkretnych korzyści, które przeprowadzą Cię bez problemów przez meandra rynku obrotu nieruchomości. Są to:

 

- Pozbycie się obowiązków – jeśli nie masz czasu i ochoty na załatwianie formalności i umawianie spotkań z potencjalnymi klientami, możesz zlecić to naszym pracownikom.

- Szybka i sprawna transakcja – sprzedający bardzo często nie wiedzą, jaką najlepszą cenę ustalić dla potencjalnych klientów i w jaki sposób dotrzeć z ofertą do jak największej liczby odbiorców.

- Uzyskanie wysokiej ceny – jako właściciel nieruchomości chcesz dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej i przygotować pod nich ofertę; zrobimy to za Ciebie.

 

Korzyści z kupna/najmu z pomocą DOM-exu

 

Chcąc kupić lub nająć nieruchomość, również możesz liczyć na korzyści, jakimi obdarzą Cię nasi pośrednicy. Otrzymasz:

 

- Nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb – przeprowadzimy dokładną analizę indywidualnych kryteriów i oczekiwań wobec nieruchomości.

- Wynegocjujemy najniższą cenę zakupu/wynajmu nieruchomości – wiemy, jak bardzo zależy Ci na jak najtańszym zakupie lub najmie nieruchomości. W Twoim imieniu będziemy licytowali ceny.

- Oszczędzimy Ci czasu – załatwimy za Ciebie wszystkie formalności prawno-podatkowe.

 

Poznaj inne korzyści współpracy z biurem nieruchomości DOM-ex

 

Wypunktowane powyżej korzyści, to tylko najważniejsze z całego pakietu, jaki oferuje biuro DOM-ex. Bardziej szczegółowo omówione zagadnienia znajdziesz w tych artykułach:

 

>> 8 dowodów na to, że warto współpracować z biurem nieruchomości z Wodzisławia Śląskiego 

>> 5 korzyści współpracy z biurem nieruchomości z Wodzisławia Śląskiego

>> Powody, dla których nie opłaca się sprzedać mieszkania bez pośrednika 

>> Korzyści umowy na wyłączność z biurem nieruchomości z Wodzisławia Śląskiego 

 

Fot. Morguefile.com