Masz pytania?
Zadzwoń na infolinię

(32) 750 84 67

Wyszukaj ofertę

Chcę kupić

Chcę
Kupić

zobacz więcej »
hcę sprzedać

Chcę
Sprzedać

zobacz więcej »

Blog, porady

Prezentacja nieruchomości, która działa - video-prezentacja

Prezentacja nieruchomości może przybrać kilka form. Jedne działają na klientów lepiej, inne gorzej. Klikalność Twojego ogłoszenia można zapewnić sobie poprzez to, że znajdzie się wyżej w wynikasz wyszukiwania wujka Google. Jak tego dokonać? Warto sprawdzić, jaka moc drzemie w video marketingu.


Wirtualna video-wycieczka

 

Potencjalny klient zainteresowany kupnem nieruchomości puszczając sobie video-prezentację, może swobodnie poruszać się po wszystkich pomieszczeniach. Dzięki temu ma okazję skupić się na detalach i zobaczyć potencjał ułożenia pokoi. W video-prezentacji można pokazać szerszy kontekst nieruchomości. Warto pokazać to, co ciekawego jest w okolicy nieruchomości, jaką sprzedajesz. Wirtualnej wycieczce może towarzyszyć przyjemny głos lektora oraz przyjemna muzyka. Tego rodzaju prezentacja może jednak składać się z samego filmu i muzyki, albo być zupełnie pozbawiona dźwięku. Szkoda jednak byłoby pozbyć się narzędzia pozytywnie oddziałującego na potencjalnego klienta. Tego rodzaju szczegóły możemy omówić w trakcie produkcji video prezentacji Twojej nieruchomości.

Korzyści video-prezentacji

 

Specjaliści ds. marketingu już dawno odkryli potencjał i korzyści video-prezentacji. Nic dziwnego, że znalazł on również swoje zastosowanie na rynku nieruchomości. Udowodniono, że video 53-krotnie zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google.

 

Okazuje się, że ogłoszenia z video są o 400% częściej klikane od zwykłych ogłoszeń z tekstem i zdjęciami, a klienci spędzają 88% więcej czasu na tego rodzaju stronie. Video marketing ma znacznie więcej korzyści. Trzeba wspomnieć, że badania pokazują, że 46% potencjalnych klientów, którzy zobaczą video wykona kolejny krok – zadzwoni, napisze e-mail czy przejrzy kolejne strony z ogłoszeniami.

 

Video-prezentacja nieruchomości: Wodzisław Śląski, Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój

Biuro nieruchomości z Wodzisławia Śląskiego – DOM-eX posiada w swojej ofercie możliwość stworzenia video-prezentacji klientom, którzy podpisali z nami umowę na wyłączność. Tego rodzaj umowa przynosi wiele korzyści marketingowych, w tym także stworzenie filmu z wirtualną wycieczką po Twojej nieruchomości. Przeczytaj więcej o umowie na wyłączność na sprzedaż nieruchomości.

Zdjęcie: kaboompics.com